Děkujeme za všechny Vaše vzkazy!

 

Kniha návštěv

www.noshany.wbs.cz

Datum: 22.10.2011 | Vložil: Gabka a shandulka

Ahoj máte úžasné stránečky,zkoukli jsme vše a také nás moc zaujala videa dogdancingu, jsou parádní! Přejeme krásný podzim a mnoho úspěchů

www.vymar-lab.webnode.cz

Datum: 20.10.2011 | Vložil: Terka + Chester + Tyler

Ahoj holky, děkujeme za vzkazík u nás a za gratulku :-). My vám taky moc gratulujeme k dokončení JCH CZ, jste šikulky. Taky moc chválíme nový vzhled webu a hlavičku

Gratulace

Datum: 14.10.2011 | Vložil: Hanka a Keysi

Ahojky Káťo a Rituško, ještě jednou moc moc gratuluji k získání titulu junior šampiona!!! Budeme opět držet palečky v příští výstavní sezóně. V lednu nebo v únoru se určitě uvidíme v Brně viď?
Měj se krásně a podrbej Ritušku.

Vzkaz

Datum: 12.10.2011 | Vložil: Jana, Brain a Fleur

Ahoj Káti a Rituško,
omylem jsem vám napsala do "napište nám"...tak snad ti to dojde?!
Ještě jednou gratulka ke krásnému titulu Junior šampíka...
Ritě to moc sluší na všech fotkách i ve výstavním kruhu...flatíci posílají pac a blízanec...hlavně Brainík, který má hlavičku vygumovanou Fleurčiným háráním :))

www.malaus.cz

Datum: 05.10.2011 | Vložil: Niki, Lyra, Bianca a Oriannka

Ahojkyyyy, děkujeme za zmínku v článku. Vůbec nemáte zač, auto jste vrátily s Bárou v pořádku, takže příště zas půjčím, pokud ho nebudu potřebovat :-)

Re: www.malaus.cz

Datum: 08.10.2011 | Vložil: Káťa reaguje:

Ale je zač, zachránila jsi nás:)! Ještě jednou díky!

www.vymar-lab.webenode.cz

Datum: 11.08.2011 | Vložil: Terka + Chester + Tyler

Ahoj,
no však uvidíte, třeba do Bratislavy nějaké fenky nepřijedou :-).
Ono taky záleží na tom co jí dáváš za formuli atp. Holt budeš muset vyzkoušet jiné granule... ono to na psovi poznáš jestli mu ty granule svědčí nebo ne cca za 2 měsíce.
Tak podle mě to v mezitřídě dáte určitě! V mladých je to dosti o hubu... já se teď jen modlím, abychom získali 2 cajce v čr, ptž konkurence je tady opravdu veliká, tak hlásím všechny výstavy co tu letos jsou...

www.vymar-lab.webenode.cz

Datum: 02.07.2011 | Vložil: Terka + Chester + Tyler

Ahoj,
děkujeme... no popravdě jsem dost ráda, že na výmary nezvou zahraniční rozhodčí, protože ti naši stříbrní angličani by u zahraničních neměli šanci... v evropě se spíš chovají americké typy psů smíchané s polskými... tzn. psi přerostlí, s abnormálně velkým předhrudím, skoro tmavě hnědí, po stříbrné barvě ani památka s nehorázně tmavým pigmentem čenichu.... jak jsem se mohla přesvědčit u maďarského rozhodčího - vyhrávaly samé obludy :-D, a u poláka na intercanisu vyhrávali nejtmavší psi (i když jeden či dva byli pěkní, ostatní no coment) co byli nahlášení (překvapivě všichni měli otce nebo matku z polska)... takže asi tak no...
No jinak máme nahlášenou tu Bratislavu, tak uvidíme jestli dovezem aspoň jednoho CAJCe, potřebovali bychom ho... a když nic, tak zkusíme v listopadu Nitru :-).
K-9, Acana a Anka v těch je karotenu strašně moc, ještě v Britkách je taky dost mrkve, takže se možná ani nedivím, že hnědne... u výmarů se musíme těchhle granulí vyvarovat, psi žloutnou... Je možný že u těch dospěláckých je karoten ve větší formě... asi bych změnila značku. Jj AG je super, Tyler je krásně světlej, netmavne z nich, takže jsem spokojená...
Jsem zvědavá jak se vám povede na Slovensku.... v neděli máte mít rozhodčího itala, my máme toho samýho v sobotu, takže se toho fakt děsím... italští výmaři jsou pěkný obludky :-D... Budu vám držet palce ať dobře dopadnete ;-)
A jinak moc gratulujeme ke dvěma CAJCům!!! Takže už dopředu gratulujeme k Junioršampionovi! Toho jednoho dáte a když ne, tak si ho doděláte v mezitřídě :-)

Pozdravy

Datum: 15.06.2011 | Vložil: Barča a smečka www.agilitydogs.ic.cz

Ahojky,
moc děkujeme za krásný vzkaz u nás :) Rita je moc krásná a šikovná holka,jde vidět jak moc jí miluješ!
Přeju hodně úspěchů a spoustu let krásného společného života!
Někdy naviděnou:)
Barča a smečka!

Ahoj!

Datum: 30.05.2011 | Vložil: www.zufrikteam.cz

Dodatečně gratulujeme k CAJCovi. Úvodní textík mně tak trochu "potěšil"... už jsem myslela, že jsem jediná, kdo by rád pravého(rozuměj ne bílého) zlatého retrívra a neumí si v našich vodách vybrat :)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek